Святкова ілюмінація приватних будинків

Широкий асортимент новорічної світлової техніки дозволяє перевтілювати звичайні будинки в казкові. Таке перетворення можливе лише в новорічні свята. І ми пропонуємо своїм клієнтам не втратити можливість подарувати казку собі і своїй родині, замовивши послугу новорічного освітлення заміського будинку.

Прикрасити вогнями величезний багатоповерховий будинок досить складно. Тут багато «проти» які ми не станемо перераховувати. А ось для заміських будинків новорічне освітлення – це прекрасна пропозиція.

Новорічне освітлення відрізняється від звичних робіт, пов’язаних з підсвічуванням будинку. Класична підсвітка заміського будинку використовується для освітлення окремих зон, дотримання норм безпеки та непомітної прикраси зовнішнього дизайну.

Новорічне освітлення передбачає  яскраве світло вогників, що переливаються. Щоб вогники склалися в композицію, важливо подивитися на будинок очима художника, розрахувати силу яскравості гірлянд, врахувати щільність намотування світлодіодних стрічок, оцінити доцільність установки об’ємних новорічних фігур і т.д.

Всі роботи з художнього оформлення та монтажу світлової техніки виконують наші співробітники. З їх допомогою ваш будинок не просто засяє тисячею вогнів. Він засяє красиво і казково. Його дизайн виділитися серед загального фону і зверне на себе увагу ваших друзів, родичів і партнерів.
Матеріали для новорічної прикраси

Ми співпрацюємо з компаніями виробниками світлової техніки. Вибір виробників грунтувався на наступних розрахунках: якість, наявність сертифікатів, ціна, гарантії виробника.

Чому це важливо для нас? Своїм клієнтам ми оформляємо гарантійну документацію, чого вимагаємо і від своїх постачальників. Виходить, що замовникам ми допомагаємо і прикрашати будинки, і економити (техніка закуповується за найменшими цінами).

Великою популярністю користуються світлові дощі, панно (для великих котеджів) і світлова бахрома.

Сюжет композиції промальовується із залученням об’ємних новорічних фігур. Це можуть бути сніжинки, зірок, сніговики, кулі та інші персонажі новорічних свят.

І головною родзинкою зовнішньої прикраси, звичайно ж, стане новорічна ялинка.

Спільними зусиллями ми зробимо ваш будинок унікальним! Телефонуйте!

44_1      01     awesome-christmas-lights-21-1