Святкова ілюмінація вулиць

Новорічна прикраса вулиць стала приємною традицією в наш час. Все частіше яскраві лампочки засвічуються тисячами вогників на площах, алеях і вулицях міста.

Звичайно, що левова частка новорічного освітлення призначена для оформлення місць розваг для дорослих і дітей. Новорічні ярмарки, дитячі атракціони, фестивалі та інші заходи можливі виключно за наявності світла.

За допомогою світлодіодних гірлянд свято з’являється на вулицях міста, прикрашаючи дерева, лавки та ліхтарі.

Форми новорічних гірлянд

Гірлянда – це основний інструмент, який використовується для новорічного освітлення вулиць. При складанні проектів вибирається один або кілька видів гірлянд, помітних не тільки за кольором і довжиною стрічки, але і за формою.

Ліхтарики – традиційний різновид гірлянд, який один з перших з’явився на ринку. Їх м’яке світло нагадує спокійне сяйво всім відомих старожилів – вуличних ліхтарів.

Лампочки з переливом використовуються переважно для оформлення вулиць. Вони мають безліч світлових режимів, завдяки чому досягається яскравий, добрий, казковий настрій.

Гірлянди з ефектом дощу – дивовижне видовище! Вони укомплектовані діодами з динамічним режимом. Їх почергове сяяння створює прекрасну ілюзію світлового дощу.

Особливу увагу хочеться звернути на новорічні персонажі, які надають вулицям особливий колорит. Це фігури казкових тварин і міфічних персонажів, без яких важко уявити свято Різдва і Нового року: Святий Миколай, ангели, сніговики, олені і т.д.

Освітлювальні прилади вибираються за наступними характеристиками: практичність, волого-і морозостійкість, економічність. Світлодіоди виграють по всіх показниках. Вони дають яскраве світло, довготривалий термін експлуатації, та споживають мінімальну кількість електричної енергії.

Новорічне освітлення вулиць – це красива художня композиція. Щоб її скласти, необхідна думка дизайнера, досвід монтажників та електриків, які вдало складуть малюнок, виберуть потрібну світлову техніку, проведуть точні розрахунки витратних матеріалів і грамотно та безпечно виконають монтаж.

Ми пропонуємо якісно виконати всі роботи, пов’язані з прикрасою вулиць:

  • Святкову ілюмінацію дерев,
  • Оформлення новорічних написів на розтяжках і фасадах;
  • Установка казкових фігур.
  • Прикраса новорічних ялинок.
  • Новорічне освітлення фасадів.

Тому для створення новорічного настрою звертайтесь до нас, оскільки найбільш вдалий варіант  – довірити прикрасу вулиць фахівцям!

0_112eaf_34c7fba8_orig 1115-620x413 20150103-ig4u8830