Святкова ілюмінація торгово – розважальних центрів

Освітлення торгового центру – це грамотний маркетинговий хід.

З особливою увагою сучасні підприємці підходять до новорічного освітлення та святкової ілюмінації торгового центру, завдяки якому створюється атмосфера казки та святкового настрою. У такі моменти люди з особливим ентузіазмом купують подарунки друзям і родичам, новорічні прикраси та улюблені ласощі.

 Наша компанія вже декілька років успішно займається новорічним освітленням торгових центрів. Робота ведеться відповідно до норм за рівнем освітленості. Розробка кожного проекту здійснюється командно: дизайнери, менеджери та монтажники працюють над реалізацією казкових ідей.

Удосконалюючи існуючий декор за допомогою світла, ми робимо його тематичним. Всі новорічні прикраси підбираються відповідно до стилю приміщення. Тобто наше завдання – внести дух свята в стіни торгового центру, дотримуючись при цьому загальної концепції інтер’єру і екстер’єру.

Які види освітлення ми пропонуємо своїм клієнтам?

  1. Світлодіодна підсвітка. Це цікаве рішення для організації новорічного освітлення, однак, змонтувати його для тимчасової роботи досить складно. Як правило, така підсвідка вже передбачена планом, і за необхідності її перемикають на відповідний режим.
  1. Люмінесцентні або неонові лампи, які використовуються для створення всіляких спецефектів.
  1. Об’ємні фігури. Такий спосіб освітлення активно використовується в сучасному дизайні. Казкові кулі або сніжинки прекрасно виглядають на високих стелях торгових центрів.
  1. Новорічні гірлянди. Асортимент цієї продукції величезний. Для освітлення торгових центрів (внутрішнє приміщення і фасадна сторона) ми використовуємо класичні світлодіодні гірлянди, дюралайт, світлодіодні стрічки, світловий дощ, сітку, гірлянди у формі клубків і т.п.
  1. Вітальні написи створюються за допомогою надійних гнучких світлових шнурів. Саме такі шнури ми вибираємо для створення улюблених людям оленів (металевий каркас обмотується світловим шнуром) і інших святкових фігур.
  1. Оформлення Новорічної ялинки, як і всі елементи декору, повинні відповідати загальному стилю і тематиці. Для її оформлення найчастіше наші фахівці вибирають світлові шнурки і гірлянди.

     Замовте послугу новорічного освітлення у нас, і ви залишитеся задоволені результатом!

f-1108746b  n15  11