Святкова ілюмінація ресторанів

Напередодні новорічних та різдвяних свят мабуть кожен підприємець задумується, як запросити якомога більше клієнтів у свій заклад?

Якщо людина шукає новий ресторан, вона орієнтується на його візуальну привабливість. Сподобається ресторан зовні – клієнт обов’язково його відвідає. Вже потім він буде оцінювати якість кухні, напоїв, звертати увагу на сервіс та інші моменти.

Щоб утримати клієнтів і залишатися конкурентоспроможними в новорічні свята, ми пропонуємо замовити святкову ілюмінацію ресторану. У святкові дні людина шукає не просто комфортну обстановку і смачну кухню, вона шукає казку!

Які методи використовуються для освітлення ресторанів?

В першу чергу ми вивчаємо стиль ресторану, його особливості. Після уважного розгляду деталей і визначення бюджету, дизайнери приступають до складання ескізу. Майстри розраховують кошторис, точно визначаючи кількість витратного матеріалу.

Які елементи ми використовуємо для прикраси внутрішнього простору і зовнішньої території? Всі сучасні пропозиції: новорічні гірлянди, белт-лайт, кліп-лайт, дюралайт, об’ємні світлодіодні фігури, світлодіодні стрічки, доджі, бахрома і т.п.

Гірлянди і стрічки можуть працювати в декількох режимах: динаміче світло та постійне. Ми підбираємо кольори, відтінки і форми лампочок, завдяки чому досягається яскрава і стильна новорічна картинка.

Кожен прилад має свої характерні відмінності. Залежно від конструкції, фахівці вважають за краще їх використання для зовнішнього або внутрішнього оформлення.

З огляду на те, що зали ресторанів – це місця усамітнення, навіть при новорічному оформленні світло тут залишається приглушеним. Фасадна частина і майданчики будуть більш яскравими.

Окрема увага приділяється новорічному оформленню дерев. Їхнє світло одним з перших нагадує прохожим про свято. А новорічна ілюмінація, стане своєрідним закликом для них, і, можливо, вони захочуть відзначити Новий рік саме в вашому ресторані.

Останнім елементом стане новорічна ялинка. Тут ми готові запропонувати цікаві варіанти прикраси справжнього дерева (ялиця, сосна, ялина) або штучного аналога. Штучні ялини вже передбачають наявність світлодіодних стрічок.

Ви запитаєте: «Чому саме ми?»

Тому що перевага нашої компанії – професіоналізм. Ми знаємо і любимо свою справу. Наша команда знає все про світло, святкову ілюмінацію і вміє правильно їх розподіляти. З нами новорічна ілюмінація ресторану стане чарівною казкою. Ми витримуємо стиль, сучасний підхід і ексклюзивність.

Наші фахівці допоможуть з вибором світлодіодної техніки. Співпраця з постійними постачальниками дозволяє формувати зручні і, головне, конкурентні ціни.

Надаємо гарантію на роботу і техніку, придбану в наших постачальників.

Як бачите, у вас немає причин відвідувати інші сайти. Ми даємо якість, прекрасний результат оформлення, гарантії і хороші ціни.

Раді, що ви з нами. Телефонуйте і замовляйте послугу новорічного оформлення ресторану!

56  osveschenie_fasadov