Святкова ілюмінація клубу

Новий рік і Різдво – це улюблені свята людей. Із завмиранням серця ми чекаємо їх настання, а разом з ним і дива.Людям подобається приходити в яскраві супермаркети, прикрашені світлодіодним панно, об’ємними новорічними фігурами і гірляндами. Подобається обідати в кафе і відпочивати в клубах, оформлення якого наповнене казковим духом свята.

Якщо ви власник нічного клубу і ваша мета – залучити якомога більше клієнтів на майбутні свята, замовте новорічну прикрасу клубу у нас. Мискладемо ексклюзивні ескізи, допоможемо з вибором світлотехніки, розрахуємо її кількість і грамотно, творчо виконаємо всі роботи, пов’язані з безпосередньою прикрасою внутрішнього приміщення, фасадів клубу і прилеглої території.
Роботи по освітленню: цілі професіоналів

Завдання кожного професіонала – точно виконати замовлення клієнта. Наша робота пов’язана з художнім оформленням, тому , крім точності, надійності і безпеки, ми відповідаємо за творчу родзинку, яка стане потужним інструментом продажів для власників клубів.

Новорічна прикраса клубу виконується за чітко встановленим планом:

Перший етап – спілкування з клієнтом. Ми звикли точно розуміти їхні вимоги. Це дозволяє вирішувати поставлені завдання на відмінно. Задоволений клієнт – наш девіз.

Етап номер два – ескіз. Ми пропонуємо графічну картинку прикраси клубу. Після узгодження малюнка, приступаємо до вибору освітлювального обладнання.

Клуб – досить яскраве та людне місце, тому увага до нього буде залучатися декількома видами освітлювального і світлодіодного обладнання. Залежно від теми, будуть застосовуватися світлодіодні стрічки і гірлянди з усілякими режимами освітлення, 3D фігури у вигляді зірок і сніжинок, нитки, бахрома і завіси.

Максимально оживити місце з боку фасаду можна за допомогою прожекторів і спеціальної техніки для спецефектів.

Важлива роль відводиться оформленню новорічної ялинки. Тут ми пропонуємо кілька варіантів: прикраса живого дерева (ялина, ялиця, сосна) або установку штучної конструкції. Ялинка встановлюється всередині або зовні приміщення – все за бажанням клієнта.
важливі деталі

На етапі складання ескізу, ми враховуємо стильовий напрям клубу і тематику майбутньої вечірки. Якщо в новорічну ніч ви влаштовуєте маскарад, або вечірку в стилі відомої казки, прикраса залу і зовнішньої зони буде пересікатися з темою вечора. У будь-якому випадку домінувати буде новорічний настрій.

Телефонуйте, будемо раді співпраці.

3-novogodnee-oformlenie-fasada-novogodnee            novogodnee-ukrashenie-kluba1