Святкова ілюмінація дерев

Новорічне освітлення дерев – це досить молода тематика, яку з величезним ентузіазмом зустріли люди в нашій країні. Милі, добрі вогники своїм чарівним сяйвом пробуджують в нас найкращі емоції; допомагають душею повернутися в дитинство і відчути дивовижну енергетику новорічних свят.

     Як прикрашаються дерева

Для організації новорічного освітлення дерев, ми пропонуємо запросити наших фахівців. Які роботи ми виконуємо? Огляд місця робіт, графічне складання художнього макета (при необхідності), складання кошторису, закупівля освітлювального обладнання, монтаж.

Чому вигідно працювати з професіоналами? Деякі люди розмірковують, що вони самостійно можуть прикрасити дерева, розташовані біля свого будинку, кафе, ресторану і т.п. Можна, звичайно, і самим. Вибір залежить від результатів, які ви хочете отримати:
1. Залучення 100% – ої уваги до території, створення казкового малюнка, який стане запорукою новорічного настрою для Вашої родини, клієнтів і людей, що проходять повз.
2. Безладне світло гірлянд, відсутність художнього малюнка і сюжетної лінії. Таке освітлення буде виглядати дешево і не створить потрібного враження.

Підсвічування дерев: особливості виконання робіт.
Першочергова роль відводиться відразу декільком факторам. Це техніка нанесення гірлянди на стовбур і гілки; вибір і розрахунок витратного матеріалу; підключення світлової техніки до мережі.
Найчастіше, для прикраси вибирають світлодіодну стрічку. Це надійний і довговічний спосіб. Стрічка не боїться холоду і вологи, ефектно працює протягом усього сезону. Її важлива перевага – випуск одним мотків. Тобто однієї стрічки буде досить для оформлення одного дерева середніх розмірів. Якщо дерево дуже велике, майстри з’єднують дві стрічки в одну електричну мережу.

Як розрахувати довжину обсяг потрібного матеріалу? Фахівці обчислюють діаметр стовбура, крону дерева, кількість його гілок. У своїй роботі вони передбачають щільність намотування стрічки, що позначається на якості роботи і загалом малюнку.
Новорічне освітлення дерев виконується за допомогою світлодіодної стрічки або гірлянди. Другий варіант дає більше різноманітності, за рахунок наявності шикарного асортименту відтінків і форм.
Для створення розкішної, казкової ілюмінації великої території, рекомендується встановлювати компактні прожектори, які посилять яскравість і ефектність підсвічування.

     Монтаж

Точне нанесення гірлянд на стовбур і гілки – це не остаточний етап робіт. Важливо грамотно прокласти комутацію під землею, з метою її захисту від вологи і морозів. Недотримання правил безпеки призводить до виходу з ладу гірлянди. В такому випадку всю роботу доведеться виконувати наново.

      Штучні дерева під Новий рік
Якщо на території, яку ви хочете оздобити, немає справжніх дерев, її можна прикрасити штучними зразками, які виготовлені з неповторних світлодіодних гірлянд. Це прекрасний варіант, який часто використовують великі підприємці з метою створення Новорічної казки для своїх клієнтів.
Замовлення новорічного освітлення для дерев
Наш товар – це послуги. У найкоротші терміни, на гідному професійному рівні ми виконаємо роботу з освітлення дерев. Ілюстрації до вашої казки ми «намалюємо» якісно, швидко, надійно і вигідно для вас!

1766563 17 45010d5fe6406377a5518b935ed5d73d