“Храм Св.Ольги і Єлизавети” м.Львів

99263713

Храм св. Ольги і Єлизавети є окрасою площі Кропивницького вдень. Вночі велична архітектура стояла великою чорною хмарою на фоні інших споруд, які освітлювались прожекторами для архітектурної підсвітки.

Тому нашою командою був обраний та втілений в життя проект який зараз радує око львів’ян та гостей міста в темну пору доби.

lviv24     kostel3854   kostel

ІФото прожекторівДля виконання проекту необхідні були прожектори з невеликою вагою, споживанням електроенергії, безпрецедентною надійністю і віддачею світла. Тому вибір став легким в цьому плані – світлодіодні прожектора серії серії LS-Line 1-65-XX, де ХХ – кількість 3-ватних світлодіодів в одному прожекторі вибраного кольору і кута розкриття, 65 – ступінь захисту обладнання від води і зовнішніх чинників (вуличні всепогодні).

Таким чином отримали повну загальну потужність споживання електроенергії майже 200-т світильників різної конфігурації на рівні 2,5 – 2,8 кВт (рівень кімнатного чайника) при безпрецедентній силі світла.

klasne-foto-1  image875  kostel2

Над проектом працювали:

 • Шмігельський Юрій – керівник
 • Довгалюк Тарас – автор візуальної ідеї і художній керівник проекту
 • Яворський Павло – архітектор, автор моделі
 • Прокопович Микола – архітектор, консультант, представник Замовника
 • Криворученко Артем – головний інженер і керівник проектно-монтажного відділу
 • Шмігельський Павло – монтажник
 • Белг Богдан – монтажник
 • Кульпа Василь – монтажник

 

Покровський собор м. Рівне

rovno-_pokrovskiy_sobor-300x225

Покровський собор – один з найбільших та найвищих храмів України. Це цінна пам’ятка української архітектури другої половини XVII століття.

Надзвичайно легкий і стрункий, здалека собор нагадує три свічки, які стоять у ряд. Три його вежі розділені від самої землі, звужуються догори та гармонійно об’єднані у єдине ціле.

Покровський собор є архітектурною перлиною міста,  яка визначає обличчя його центральної частини при денному світлі. Тому, щоб люди могли милуватись собором не тільки в день, а і вночі, ми зробили проект який повністю відкриває архітектурну красу собору.

Світлова композиція підкреслює об’єм церкви та виділяє центральний вхід.

Для виконання архітектурної підсвітки цього проекту необхідні були прожектори з невеликою вагою, споживанням електроенергії, безпрецедентною надійністю і віддачею світла. Тому вибір став легким в цьому плані – світлодіодні прожектора серії серії LS-Line 1-65-XX, де ХХ – кількість 3-ватних світлодіодів в одному прожекторі вибраного кольору і кута розкриття, 65 – ступінь захисту обладнання від води і зовнішніх чинників (вуличні всепогодні).

Таким чином отримали повну загальну потужність світильників різної конфігурації на рівні 2,5 – 2,8 кВт (рівень кімнатного чайника) при безпрецедентній силі світла.

rovno-_pokrovskiy_sobor 9490ce61de26375d2ceda877b25d3a9e sobor1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Храм Воскресіння Господа Нашого Ісуса Христа

tsekv_gor-006-pomaranch

В цьому проекті задіяні світлодіоні прожектори кількістю від 2 до 24 світлодіодів білого, теплого коляру і RGB кількістю 18 діодів для створення змінного колорового фону фасаду.

Особливість даного проекту – це  вчасно організована робота фасадного освітлення, яка дозволила заховати всю комутацію до початку штукатурних і фасадних робіт.

tsekv_gor-006-pomaranch tsekv_gor-003-siniy tsekv_gor-004-fiolet tsekv_gor-004-golubiy tsekv_gor-005-zhovtiy tsekv_gor-006-golubiy

Храм Вознесіння Господнього м. Львів

tserk_levand-002-zhovtiy

вул. Широка, 81 а., УГКЦ
http://www.voznesinya.lviv.ua/

Використано RGB-прожектори з кількох точок освітлення, оскільки архітектура храму не дозволяла розкрити потенціал світла. Вибрані точки світла на території синхронізовані між собою для забезпечення стабільної роботи зміни кольорів. Купола і хрести освічуються білим теплим світлом.

tserk_levand-004-siniy tserk_levand-001-siniy tserk_levand-002-pomaranch tserk_levand-002-zhovtiy tserk_levand-003-chervoniy tserk_levand-003-zeleniy tserk_levand-004-fiolet

 

Готель «Карась» м.Хуст

____ 2

Компанія Інзарго виконала роботи по декоративному освітленні мінізамку та басейну в ресторані готелю.

____ 3 ____ 1

____ 2

Готель “Нота Бене” м.Львів

front1_36

При проектуванні даного об’єкту наша команда запропонувала використати обладнання середнього і вищого цінових діапазонів для максимальної віддачі техніки в умовах стислих просторів і складного акустичного середовища. Таким чином, зупинились на брендах RCF, ElectroVoice, Soundcraft, Shure…

Види виконаних робіт:

 • Архітектурна під світка фасаду
 • Світло в танцювальному залі
 • Звук для танцювального залу
 • Звук для конференц-залу
 • Фоновий звук бару і вхідної групи
 • Обладнання для конференцій

Архітектурна підсвітка фасаду
Світлодіодні прожектори з 3-хватними діодами в RGB- і Amber –виконанні по 6 і 18 діодів в прожекторі з блоком управління серії DriverBox 3-08-600 всепогоднього класу IP65

front1_36 img_4596_2 img_4603_2 img_4604_2

 

001(2) 002(2)

003(2)

Світло і звук в танцювальному залі
Зі світла використано світлодіодні прожектори LED PAR64 з 3-х ватними світло діодами, голови фірми SilverStar, лазери. Звук забезпечує активна система RCF серії SUB і АRТ, мікшер Soundcraft серії EFX і радіосистеми Shure.

Звук для конференц- залу
Використано акустичні системи Electrovoice EVID

Проектор ACER P7250.

konferents-zal-foto-3 konferents-zal-foto-2 konferents-zal-foto-4

 

 

 

Готель «Свитязь» м.Трускавець

33

Для створення образу будівлі використано все ті ж потужні і надійні прожектори серії LS-Line на трьохватних світлодіодах в вуличному виконанні по три і шість діодів в прожекторі. Також застосовано гірлянди Deluxe для повторення контурів даху і світлодіодні трубки для контурів шпиля, який височіє над центром міста.

 

Фото без підсвітки 1 foto-pidsvitki-1foto-pidsvitki-vhidna-grupa  foto-pidsvitki-2 foto-pidsvitki-3

 

 

Сайт готелю http://svityaz-resort.com.ua

Санаторій «Світязянка» м. Трускавець

p2062909

Прогулюючись парком Трускавця  навіть дуже неуважна особа помітить пансіонат «Світязянка». Це унікальна споруда, збудована ще наприкінці ХІХ сторіччя в «швейцарському стилі».

Створюючи проект для цього пансіонату наші спеціалісти підкреслили архітектурний задум творців і стильові особливості споруди.

Тому для створення образу будівлі використано потужні і надійні прожектори серії LS-Line на трьохватних світлодіодах в вуличному виконанні по три і шість діодів в прожекторі. Також застосовано гірлянди Deluxe для повторення контурів даху які надають будівлі красивого і виразного вигляду.

svitiazianka23  p2062929 p2062909