Святкова ілюмінація кафе

Кілька років наша компанія успішно займається новорічним оформленням фасадів і вулиць світлом. Ми охоче працюємо з приміщеннями будь-якого призначення, розробляючи індивідуальні малюнки освітлювальних конструкцій.

Плануючи новорічну прикрасу кафе, ми враховуємо його специфіку, намагаючись скомбінувати незмінний новорічний стиль зі стилем самого кафе. І все ж, головним залишається дух Нового року і Різдва, який, повірте, приверне до ваших столиків сотні і тисячі людей.


Красива підсвітка – це справжнє мистецтво. Якщо Ви-власник кафе, і зараз активно готуєте приміщення до святкових бенкетів, ми пропонуємо об’єднати зусилля.


Грамотно, якісно, красиво і безпечно ми виконаємо всі роботи, пов’язані з новорічною прикрасою інтер’єру, фасадів кафе і прилеглої до нього території. Оформлення буде виконано за індивідуальним дизайном, що дозволить вам вигідно виділитися в натовпі конкурентів.


Яку світлову техніку ми використовуємо у своїй роботі
Новорічна казка неможлива без казкових гірлянд. Їх присутність буде логічним для прикраси дерев, фасадів і внутрішнього приміщення. Своїм клієнтам ми рекомендуємо вибирати гірлянди зі світлодіодними лампами. Вони довше служать, споживають мінімальну кількість електроенергії і дають прекрасне світло.


Важлива роль при оформленні відводиться світлодіодним стрічок. Вони відомі прекрасною гнучкістю, невеликою товщиною стрічки і хорошою віддачею світла. Такі характеристики дозволяють вільно використовувати їх для будь-якої ілюмінації.


Для створення підсвічування екстер’єрів незамінний дюралайт. Його перевага – це встановлення лампочок всередину полімерного шнура. Такий підхід дозволив підвищити безпеку використання світлодіодного обладнання, захистити їх від впливу морозу, вологи і снігу. Асортимент світлодіодної продукції різноманітний. Крім згаданої техніки, можна застосовувати світлодіодну бахрому, сітку, нитки, завіси і т.д.


Для підсвічування приміщення, розстановки акцентів, виділення конкретного кордону, ми використовуємо прожектори і обладнання для спецефектів. Необхідність їх застосування обговорюється особисто з клієнтами. Після розуміння всіх побажань клієнтів в області новорічної прикраси кафе, ми створюємо ескізи і прораховуємо кошторис. Після узгодження деталей і схвалення поки що віртуального оформлення, ми приступаємо до монтажу.

Ми не хочемо говорити про те, що краще за всіх на світі виконуємо свою роботу. Ми хочемо відзначити, що виконуємо її якісно, грамотно і безпечно. Наші клієнти високо цінують творчий підхід дизайнерів – вони люблять казки і новорічні картинки.Всі ескізи, ними запропоновані, випромінюють добро, тепло і гарний настрій.
Ціни на наші послуги вигідні, і доказом тому стане запропонований прейскурант.
Ми несемо відповідальність за якість виконаної роботи і якість техніки, якщо вона куплена за нашими рекомендаціями.
Замовляйте послуги новорічної прикраси кафе у нас! Тому що це вигідно, надійно і красиво.

                 original-1        svetovoe-oformlenie-fasadov-1           novogodny-krasnodar-magazini85