Архітектурне освітлення торгово – розважальних центрів

Чи  замислювалися ви, друзі,  про те, що можна зробити, щоб ваші покупці з великим задоволенням відвідували ваш торговий центр, завжди поверталися до вас і приводили своїх друзів?

Для багатьох видів бізнесу світлове оформлення відіграє ключову роль в залученні і утриманні клієнта. Тому багато підприємців використовують цікаві дизайнерські рішення, щоб підкреслити свою унікальність.

При проектуванні архітектурного освітлення торгово-розважального центру  необхідно звернути увагу на безліч важливих факторів, а також врахувати, що це трудоємний проект, який краще довірити фахівцям. При проектуванні потрібно звернути увагу на ландшафт, розташування об’єкта, стиль архітектури та інші чинники.

Мета компанії «Inzargo» – домогтися необхідного зовнішнього вигляду будівлі, підкреслити вишуканість архітектурної композиції, виділити декоративні елементи, створити враження величі або, навпаки, простоти і відкритості. Гра світла, тьми і півтонів, спеціальні світлові ефекти здатні перетворити звичний вигляд фасаду до невпізнання.

Професіоналізм команди  «Inzargo»  дозволяє непомітним вдень будівлям глибоко вразити вишуканістю свого екстер’єру ввечері, під променями прожекторів. Малоорігінальні у своїх архітектурних рішеннях торгово-розважальні комплекси здатні перетворитися у щось особливе, помітне здалеку всього лише завдяки вдалому світловому дизайну фасаду.

Ми не рекомендуємо братися за цю роботу без досвіду. Наша компанія «Inzargo» може допомогти вам в реалізації проекту архітектурного освітлення. Ми продумаємо кожну деталь, щоб отримати максимальний ефект від освітлення. Це приведе до захоплення ваших відвідувачів, створивши тим самим пасивну рекламу вашого бізнесу або компанії.

Використання світлодіодних ламп є основою чіткого виділення елементів архітектури. В принципі, сучасне обладнання дозволяє використовувати більше 16 мільйонів різних тонів і відтінків, що створює образ казковості. Також потрібно зауважити, що сучасна світлодіодна підсвітка є досить довговічною і має унікальні особливості стійкості до різних  негативних факторів впливу. Крім усього іншого, вплив вологості і перепадів температурного режиму також не зіпсує чудовий зовнішній вигляд вишуканого архітектурного освітлення.

04-964x550 tubezadanie arkhitekturnoe_osveshchenie_fasadov_3-kopiya