Архітектурне освітлення кафе та ресторанів

Незважаючи на простоту і невибагливість, архітектурне освітлення кафе та ресторанів відіграє основну роль в створенні сприятливого образу в свідомості відвідувача.

Крім якісної кухні будь-яка установа громадського харчування потребує грамотно продуманої атмосфери, яка вигідно виділить його на фоні інших та змусить клієнта не раз повернутися в це місце.

У більшості випадків перехожий з готовністю відреагує на яскраву, привабливу вивіску, яка красиво мерехтить у сутінках. Якісно створене підсвічування – це саме той «емоційний» елемент, який неодмінно приверне увагу клієнта і змусить його відвідати заклад.

Працюючи над  розробкою архітектурного освітлення кафе та ресторанів, фахівці компанії Inzargo використовують найсучасніші технології і концепції світла. Особливою актуальністю в створенні світлового декору користуються:

«Гнучкий неон» – невибагливий і дуже зручний в монтажі на нерівних поверхнях. Він відмінно гнеться і скручується в різних напрямках, дозволяючи створювати необхідні візуальні ефекти, підкреслюючи привабливість окремих деталей будівлі.

Світлодіодні гірлянди – елементи архітектурного підсвічування для оформлення входу та фасаду.

Для досвідчених фахівців компанії Inzargo створення освітлення будь-якої складності – завдання не просто технічне, а й художнє і творче. Якісне підсвічування кафе та ресторанів вимагає професійного підходу з врахуванням  архітектурних особливостей будівлі, декоративних деталей вивіски і вітрин. Саме тому кожен з наших проектів це суто індивідуальне рішення, яке втілює передові технології та креативні ідеї.

000772421 arkhitekturnoye-osveshcheniye-uchastka-280x210 evr-pageid105-img200