Про нас

Для створення красивого і виразного вигляду об’єктів міського архітектурного ансамблю і об’єктів культурного значення в наш час дуже широко використовується архітектурна підсвітка фасадів. Адже саме підсвітка архітектурних об’єктів дозволяє сфокусувати увагу на перевагах об’єкта, відвернути від непотрібних деталей і навіть приховати можливі недоліки. Адже саме під світка фасадів дозволяє створювати візуальні комплекси з об’єктів різної стилістики та правильно розставляти акценти зорового сприйняття.

Компанія Inzargo – згуртована команда молодих і досвідчених спеціалістів в сферах світлової ілюмінації, професійного звуку і світла, архітектурного освітлення споруд та вуличного освітлення.

Ми розробляємо комплексні рішення по архітектурному освітленню, які враховують всі параметри, враховуємо Ваші побажання і характеристики об’єкта, використовуємо свої знання принципів і специфічних особливостей художнього підсвічування, використовуємо новітні технології і світлотехнічне обладнання найвищого класу від провідних електротехнічних брендів.

Не варто боятися, що проект архітектурного підсвічування об’єктів значно позначиться на Вашому бюджеті – в пропонованих проектах ми активно застосовуємо низьковитратні актуальні технології освітлення з використанням економічних світильників з високим коефіцієнтом світловіддачі і світлопередачі, що дозволяє нашим замовникам отримати максимальний результат при мінімальних витратах.

Принцип роботи Inzargo – прихильність до найбільш надійних виробників, продукція яких відповідає сучасним вимогам надійності, безпеки та енергозбереження.

Ми завжди орієнтовані на ефективне вирішення завдань професійного споживача, торгового партнера, кінцевого замовника. Саме тому підбираємо проекти прискіпливо і стараємось задовільнити всі вимоги Замовника на вищому рівні.